VDN POMÁHÁ

Od roku 2015 se pravidelně věnujeme charitativní činnosti.
Za dobu působení agentury jsme poslali více než milion korun těm,
co to potřebují nejvíce.

Od roku 2015 se pravidelně věnujeme charitativní činnosti. Za dobu působení agentury jsme poslali více než milion korun těm, co to potřebují nejvíce.

Křest Kalendáře Dany Morávkové

Křest Kalendáře Dany Morávkové

Dětskému domovu Pepa v Lazci jsme věnovali před Vánocemi 2019 částku 100.000 Kč, kterou se nám podařilo vysbírat na aukci předmětů obrazů s motivy z kalendáře Dany Morávkové. Další část, 85.000 Kč jsme věnovali speciální základní škole v Mníšku pod Brdy pro nákup počítačů k výuce pro děti ve speciálních třídách.
Bílé Vánoce Lucie Bílé

Bílé Vánoce Lucie Bílé

Hlavním partnerem Bílých Vánoc Lucie Bílé se stala společnost ČEZ, která ve spolupráci s naší agenturou a Lucií Bílou předala na třech koncertech šek na finanční částku těm, kteří to potřebují. Na výši šeku měl vliv kdokoli z Vás, kdo se zapojil do projektu Pomáhej pohybem.
Kapela Olympic v Příbrami

Kapela Olympic v Příbrami

Dobrých skutků není nikdy dost. Na koncertě skupiny Olympic jsme věnovali 10 000 Kč speciální příbramské mateřské škole.
Křest kalendáře Lucie Borhyové

Křest kalendáře Lucie Borhyové

Pokřtili jsme kalendář Lucie Borhyová 2017, který jsme v létě fotili v italské Terracině a částkou 310 000 kč jsme pomohli nemocnici na Bulovce, konkrétně předčasně narozeným dětem. Děkujeme dražitelům.
Kalendář pro Kapku naděje

Kalendář pro Kapku naděje

Na podzim 2015 jsme zrealizovali kalendáře na téma Sociální rozdíly, který poukazoval na problémy lidí ve společnosti. Tvářemi kalendáře byly tyto celebrity: Lucie Borhyová, Leoš Mareš, Rey Koranteng, Petr Vágner, Robert Záruba, Lucie Křížková, Julie Zugarová, Míra Hejda, Zorka Hejdová, Nikol Švantnerová, Ladislav Špaček, Milan Baroš a Jaro Slávik. Výtěžek z kalendáře putoval nadaci Kapka naděje.
Karel Gott v Příbrami

Karel Gott v Příbrami

Před koncertem Karla Gotta v Příbrami jsme zahájili slavnostně předprodej vstupenek na nejfrekventovanější nákupní třídě ve městě. 10% z každé prodané vstupenky ten den jsme věnovali v průběhu Galavečera dětskému domovu Pepa v Lazci. Pro dárkový šek si přišla vychovatelka se dvěma dětma.

PARTNEŘI